Hydrolyzed Whey Protein Powder s čokoládovou příchutí XS™ 700 g

Kód: 121606
Neohodnoceno
Značka: XS
1 600 Kč
Skladem
 • Vysoce účinný s rychlým nástupem účinku, každá porce je zdrojem 29 g maximálně rafinovaných, vysoce kvalitních bílkovin.
 • Plný účinných složek a důležitých vitaminů, chrání buňky, které mohou být při cvičení vystaveny stresu.
 • Určený ke konzumaci po cvičení pro lepší růst svalové hmoty a rychlejší regeneraci.
 • XS™ Hydrolyzed Whey Protein Powder byl vytvořen pro maximalizaci příznivých účinků fyzického výkonu, protože organismu dodá základní dávku kvalitních bílkovin, když je jich nejvíce zapotřebí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

XS™ Hydrolyzed Whey Protein Powder je zdrojem okamžité, silné a účinné dávky proteinů na podporu růstu svalové hmoty po cvičení a k urychlení regenerace. 

Jak Vám pomůže

 • XS™ Hydrolyzed Whey Protein Powder byl vytvořen pro maximalizaci příznivých účinků fyzického výkonu, protože organismu dodá základní dávku kvalitních bílkovin, když je jich nejvíce zapotřebí.
 • Každá porce poskytuje 29 g bílkovin, přičemž 5 g tvoří přirozeně se vyskytující BCAA. Jedna dávka po cvičení je určena těm, kdo usilují o sportovnější, zdravější konstituci.  
 • Zvyšuje míru syntézy bílkovin. Má se za to, že rychlejší zahájení procesu regenerace vede k optimalizaci přínosů a rychlejší regeneraci.  
 • Obsahuje komplex z červených pomerančů a vitaminy C a E pro ještě komplexnější ochranu buněk.
 • Chrání buňky před oxidačním stresem.


Čím by Vás mohl zaujmout

Chcete-li ze cvičení vytěžit maximum, pak si musíte vybírat doplňky stravy, které pracují tak tvrdě jako Vy. Výrobek XS ™ Hydrolyzed Whey Protein Powder byl navržen speciálně na podporu tvorby svalové hmoty po fyzickém výkonu. Konzumujte po cvičení, chcete-li svůj organismus účinně povzbudit bohatou dávkou moderního hydrolyzovaného syrovátkového proteinu. Hydrolyzovaný protein se do organismu vstřebává a začíná působit mnohem rychleji než obyčejný protein, přičemž kombinace vitaminů C a E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. 

Informace pro Vás

 • Je součástí širší kolekce XS Sports; jeho účelem je doplnit energii po fyzické zátěži.
 • Hydrolyzovaný syrovátkový protein má rychlejší nástup účinku než méně rafinované bílkoviny.

Složení

Hydrolyzovaná syrovátka (84 %), nízkotučný kakaový prášek (4,2 %), smetana (sojový olej, maltodextrin, mléčná bílkovina, emulgátor: sojové lecitiny), zahušťovadlo (guma guar), aroma, regulátory kyselosti (citronan draselný, citronan sodný), uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, sůl, výtažek z červeného pomeranče (0,25 %), palmový olej, sladidlo (sukralóza), kyselina L-askorbová, DL-alfa tokoferol, nikotinamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová, kyanokobalamin.

 

Výživové údaje

ve 100 g v jedné porci 40 g ve 260 ml vody
Energetická hodnota (kcal) 338 kcal 135 kcal
Energetická hodnota (kJ) 1435 kJ 574 kJ
Tuky 3.2 g 1.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0.6 g 0.2 g
Sacharidy 2 g 0.8 g
z toho cukry 0.1 g 0 g
Vláknina 3 g 1.2 g
Bílkoviny 73 g 29 g
Sůl 1.4 g 0.56 g


Příprava: 40 g ve 260 ml vody
 

Vitaminy

ve 100 g DRHP v % v jedné porci 40 g ve 260 ml vody DRHP v %
Vitamin E 4.5 mg 37.5 2 mg 15
Vitamin C 30 mg 37.5 12 mg 15
Thiamin 0.41 mg 37.5 0.16 mg 15
Niacin 6 mg 37.5 2.4 mg 15
Vitamin B6 0.7 mg 50 0.28 mg 20
Kyselina listová 240 μg 120 96 μg 48
Vitamin B12 5.4 μg 216 2.1 μg 86
Kyselina pantotenová 6 mg 100 2.4 mg 40

 

 

Minerální látky

ve 100 g DRHP v % v jedné porci 40 g ve 260 ml vody DRHP v %
Draslík 1600 mg 80 640 mg 32
Vápník 720 mg 90 288 mg 36
Hořčík 210 mg 56 84 mg 22

 

*DRHP: Denní referenční hodnota příjmu

Použití

Podle chuti smíchejte 3 odměrky proteinového prášku se 150–260 ml vody (nebo mléka). Nejlepších výsledků dosáhnete při rozmíchání v šejkru. Spotřebujte do 60 minut po cvičení a pomozte tak svému organismu regenerovat.

Hlavní význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.

Často kladené dotazy

Minislovníček sportovní výživy:

Co je to bílkovina?
Bílkovina neboli protein, který tvoří řetězce aminokyselin, je důležitou makroživinou, která plní řadu důležitých funkcí v biologických procesech organismu včetně zachování a růstu svalové hmoty/tkáně. Pokud bychom nekonzumovali bílkoviny, nedokázali bychom nabírat, regenerovat ani udržovat svalovou hmotu, a právě proto je jejich konzumace v rámci vyvážené stravy tak důležitá. 

Co je to hydrolýza? 
Jedná se o proces, při kterém se bílkoviny štěpí vodou na kratší řetězce peptidů a aminokyselin, čímž se zrychluje vstřebávání bílkovin, které podle všeho přispívá k rychlejší regeneraci. 

Co to jsou BCAA (větvené aminokyseliny)
Tři esenciální aminokyseliny – leucin, isoleucin a valin – jsou souhrnně označovány jako větvené aminokyseliny. Tyto tři aminokyseliny jsou známy svými schopnostmi zlepšovat syntézu bílkovin. 

Typy syrovátkových proteinů
Koncentrát syrovátkového proteinu: Nejběžnější forma proteinu, nejméně rafinovaný (tj. méně čistý) syrovátkový protein. Koncentráty mívají oproti izolátům nižší obsah proteinů, zato však obsahují větší množství tuků, laktózy a sacharidů.  

Co je to hydrolyzovaný syrovátkový protein?
Syrovátkový protein přirozeně tvoří dlouhé řetězce aminokyselin, které musí organismus nejprve rozštěpit na jednotlivé aminokyseliny, které využije k syntéze bílkovin. Hydrolýza šetří Vašemu organismu čas i námahu, neboť tyto dlouhé řetězce rozštěpí na kratší segmenty. Hydrolyzovaný protein je coby předtrávený protein vstřebáván organismem rychleji než koncentráty nebo izoláty.  Díky rychlejšímu vstřebávání začnete regenerovat v optimálním okamžiku, jakmile výrobek zkonzumujete co možná nejdříve po cvičení. 

Jaký je rozdíl mezi výrobky NUTRILITE All Plant Protein a XS Hydrolyzed Whey Protein?
NUTRILITE All Plant Protein je výrobek na rostlinné bázi se směsí sójového, pšeničného a hrachového proteinu, který je zdrojem 8 g bílkovin na porci. Je určen pro zdraví a fyzickou a psychickou kondici obecně.  Hydrolyzovaný syrovátkový protein je zdrojem 29 g rychle stravitelných proteinů na porci, což přispívá k růstu a zachování svalové hmoty.